Abonelik Paylaş!
Görüntülenme: 7799
Oyla!
(0 oy)

17.9.2008 11:45:19

aile hekimi nerde çalısmalı

doktorlaz (7)

merhaba arkadaşlar aile hekimligine gececegimiz zaman nerde çalısalım.eski saglık ocakları veya kamu binasındamı özel öfismi tutalım veya 2-3 hekim birlesip ortak bir polıklinikmi kıralayalım

Oyla!
(0 oy)

18.10.2008 13:10:42

Yanıt: aile hekimi nerde çalısmalı

fikirzikir (11)

nerde rahat edeceğini ve ettireceğini en iyi sen bilirsin. Birde ofisini fiziki şartlarını Sağlık Müdürlüğüne onaylatman gerek

Oyla!
(0 oy)

20.10.2008 22:23:48

Yanıt: aile hekimi nerde çalısmalı

RUJAN (1)

Mümkünse;bölgenin ortasında,kolay ulaşılabilen,herkesçe bilinen bir yerde ama mutlaka ÖZEL bir yerde çalışmanızı,merkezinizi iyi döşemenizi ve en az iki aile hekimi olmanızı öneririm.

Oyla!
(0 oy)

21.10.2008 12:30:26

Yanıt: aile hekimi nerde çalısmalı

mguzelis (24)

Sayın ' RUJAN '

' Mümkünse;bölgenin ortasında,kolay ulaşılabilen,herkesçe bilinen bir yerde ama mutlaka ÖZEL bir yerde çalışmanızı,merkezinizi iyi döşemenizi ve en az iki aile hekimi olmanızı öneririm. '  demişsiniz.

     Buradaki önerilerinizin hepsi doğru bence ,  ' mutlaka ÖZEL bir yerde çalışmanızı '  kafamı kurcaladı açıkçası ! Biz aile hekimliğine geçmeyen ildeyiz. Son yıllarda sağlık ocaklarının fiziki şartları çok güzel. Çok güzel yapılmış binalar. Birinci basamakta döküntü veya sıradan bir yer çok az bulursunuz.  Şahsen Sağlık ocağında ( ASM' de )  çalışmayı düşünüyorum. Tüm demirbaş eşyaları kendim alacağım. Güzel döşeteceğim.

    ' mutlaka ÖZEL bir yerde çalışmanızı '   demenizin özel bir sebebi veya bizim bilmediğimiz bir sebebi var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Oyla!
(0 oy)

6.4.2010 04:44:34

Yanıt: aile hekimi nerde çalısmalı

alpg (1)

       Aile hekimliğinde piyasa şartlarının tamamen egemen olduğu bir yapıya 2011de tamamen geçer hizmetin sunumu öncelik kazanır . her hasta artık bir müşteridir ve size bir lira gibi büyük bir para kazandırır. o yüzden sunum çok önemli. çünkü gene 2013 yılından itibaren dünya bankası ,AB para şemsiyesi kalkacak . deyim yerindeyse daha modern görünüşlü(veya tersi) prezantabl bir sunum zorunluluğu olacak.O YÜZDEN YAPISININ SÜREKLİ YENİLENDİĞİ TEZGAH ÖNEMLİ. sonuç mu? bu denendi , sonuçlar dünyada var , ülkemiz bunuda atlatır. ama biraz çok kayıp vereceğiz. 

Oyla!
(0 oy)

23.2.2015 21:27:00

Yanıt: aile hekimi nerde çalısmalı

banucan (83)

Tesekkurler.

 

v-pillsbuyut.com/mobil-uyumlu-v-pills-sitesi.html

Etiket Ekle
Etiket:

Kullanıcı:
Parola:
Yeni Üyelik Parola Hatırlat

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikasıradyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle