Abonelik Paylaş!
Görüntülenme: 15135
Oyla!
(0 oy)

20.3.2009 22:46:48

SABİS

suphi (90)

SABİS ismini birkaç yerde duydum.Nasıl bir program olduğunu bilen var mı?Biraz bahsederseniz sevinirim.

Oyla!
(0 oy)

22.3.2009 23:52:39

Yanıt: SABİS

suphi (90)

Kayseriden SABİS kullanıp da nasıl olduğunu anlatabilecek var mı?Başka bir aile hekimliği ilinde kullanılıyor mu?Arayüz filan nasıl görebiliriz?

Oyla!
(0 oy)

19.4.2009 22:16:54

Yanıt: SABİS

ie38 (7)

Sabis, bir çok ayrıntının düşünüldüğü iyi bir program. Populasyona tam hakimiyeti sağlıyor. Olağan dışı her türlü duruma çözüm sunabiliyor. Online/ offline çalışabiliyor. Aşılarla ilgili bölümü neredeyse mükemmel. (Bir bebeğin hangi tarihlerde hangi aşıları olacağını/olduğunu yazıcıdan anında alıp ailesine veriyorum.Aile elindeki aşı kartını çözebilmek için kafa patlatmak zorunda kalmıyor.)  Hastanın reçetesi,epikrizi, sağlık ve istirahat raporları anında yazıcıda. Aylık gönderilen formların hazırlanması sadece bir kaç saniye sürüyor ve yazıcı çıktıları oldukça güzel.Formları jpeg,pdf,xls olarak dışarı almak ta mümkün.Yazmadığım çok daha fazla özellikleri var.

Programı , ağ üzerindeki başka bilgisayardan kullanmak için yapılan işlemler basit.( ikinci bilgisayar bağlantısı). Bir başkasının veritabanınıza girmesi ise imkansız.

Teknik ve mesleki açıdan çok başarılı bir program. Kullanım kolaylığı ve ekrandaki görünümü , butonların ve fonksiyon tuşlarının yerleştirilmesi ise şahsen benim açımdan henüz 100/100 puan alamıyor.Fakat, bu yönden de gelişeceğine ve tam bir kullanıcı dostu olacağına inanıyorum, çünkü, istediğim bir  değişiklik, talebim üzerine  kısa sürede gerçekleştirildi.

Genel olarak sabis sorunsuz ve çok başarılı bir program. Yerel teknik destek tam olarak veriliyor.İşin estetik yönü ve kullanım kolaylığı da zamanla gelişecek ve sabis ,alanında rakip tanımayacak gibi görünüyor.

Oyla!
(0 oy)

24.8.2009 13:04:46

Yanıt: SABİS

mersin (1)
suphi demiş ki;

 


SABİS ismini birkaç yerde duydum.Nasıl bir program olduğunu bilen var mı?Biraz bahsederseniz sevinirim.

 AHBS dördün yerini kim alacak merak ediyorum... Birde DATA VİTAL diye bir program çıkmış... ve alman mış... veri güvenliği derken bilgilereide almanlara kaptırmayalım diye korkardım... Bana geldiler... referans veremediler.... aslında hiç bir şeyin tadı kalmadı....

Oyla!
(0 oy)

23.2.2015 21:25:03

Yanıt: SABİS

banucan (83)

Faydalı bilgiler. Tesekkurler.

 

v-pillsbuyut.com/v-pills-gold-nedir.html

 

 

Oyla!
(0 oy)

27.1.2017 23:20:31

Yanıt: HIZIR

drfeyzidogru (1)

Ben artık Hızır kullanıyorum neden en cezbedici taraı yıllık kira bedeli 440tl  ve her aradıgımda mutlaka muhattap buluyorum tüm verilerimi gönderiyorlar arayüzü sabit ve basit herşey tek ekranda muayeneleri kapatmadan  7 8 9  muayene birden yapabiliyorum sadece programsal değil her ihtiyacıma koşuyorlar yazıcı olsun başka bir sıkıntım olsun  işibitirici bir ekipleri var. sql 2012 tek tıkla yedek alıyorum erbul gibi çıkmak için 1 saat beklemiyorum  içerigi tek tıkla veri gönderimi tek tıkla e reçete tanıyı bozmadan hem açıklama giriyorum hem tanı ekliyorum daha neler neler  2014 de kurulan firma bence işlerini ii yapıyor.

Etiket Ekle
Etiket: SABİS

Kullanıcı:
Parola:
Yeni Üyelik Parola Hatırlat

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikasıradyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle