Abonelik Paylaş!
Görüntülenme: 8489
Oyla!
(0 oy)

28.11.2009 01:18:18

entegre ilçe hastanesinde acil nöbetleri

draykut (2)

merhaba arkadaşlar..çalıştığım bölgede aile hekimliği merkezi ilçe hastanesi içerisinde bulunmakta..acaba bize sürekli  acil nöbeti yazılma gibi bir durum söz konusu olabilirmi?..yasal bir dayanağı varmı acaba yönetmelikte?..çünkü normalde acil nöbetleri çıkışında nöbet izni olması gerekiyor ama aile hekimi olduğumuz için öyle bir nöbet ve izin saçma geliyor bana...sonuçta kayıtlı hastalarımıza bakma,gebe bebek izlemi gibi görevlerimiz var..yardımcı olursanız sevinirim..

Oyla!
(0 oy)

13.1.2010 04:47:10

Yanıt: entegre ilçe hastanesinde acil nöbetleri

draykut (2)

bu konuda bilgisi olupta cevap verebilecek yokmu arkadaşlar?..nöbet tutma zorunluluğu varmı?nöbet tutulursada nöbet izni gibi bir hakkımız varmı?

Oyla!
(0 oy)

8.6.2010 20:56:51

Yanıt: entegre ilçe hastanesinde acil nöbetleri

dr.alex (2)

aynı sorunla ben de karşılaşacağım için baika bir başlıkta sormuştum benzer soruyu.yeni yönetmeliğe göre 6 hekimden az olan yerlerde sadece icap tutturulabilir diyo ama bu yer entgre olursa nasıl olur demiyor.ayrıca ortada bir de tam gün yasası var ona göre bize nöbet tutturabilir sanırım.tutturulursa senin de dediğin gibi asıl işimizi yapamicaz..bu durum daha önce geçilen illerde olmadığı için kimse yorum yapamıyo sanırım..bakalım neler olacak..

Oyla!
(0 oy)

22.3.2014 23:27:23

Yanıt: entegre ilçe hastanesinde acil nöbetleri

Regionella (2)

 yasalar yönetmeliklerin üzerindedir.

yönetmelikte aile hekimine izin verilmez diyor, yasada ise nöbet ertesi izin var deniyor. mahkemeye başvurulursa entegrelerdeki bu soruna bir çözüm bulunabilir.

 

Oyla!
(0 oy)

23.2.2015 21:24:10

Yanıt: entegre ilçe hastanesinde acil nöbetleri

banucan (83)

Cok tesekkurler.

 

v-pillsbuyut.com/v-pills-orjinal-nasil-anlasilir.html

Etiket Ekle
Etiket:

Kullanıcı:
Parola:
Yeni Üyelik Parola Hatırlat

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikasıradyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle