Abonelik Paylaş!
Görüntülenme: 8838
Oyla!
(0 oy)

7.6.2010 13:30:32

AİLE HEKİMLİĞİ KİOSK SİSTEMİ

erkanuygur (5)

 Değerli Hekimlerimiz;

  Aile Hekimlerimiz için geliştirmiş olduğumuz Kablosuz Hasta Kabul Sistemi (KİOSK) cihazımız hakkında kısa bir bilgi vereceğim.

 

                ACD Kablosuz Hasta Kabul Sistemi AHBYS yazılımlarıyla entegre olup Aile Hekimlerine gelen hastaların sıralarını düzenler ve hekimin gelen hastaların bilgilerini yazılımda işlem kuyruğunda hekime gösterir. 

 

                Hekim kuyrukta gelen hastaları gelme sırasına göre direkt olarak bilgisayarında kurulu olan yazılımdan çağırır ve hekim odasının dışında bağlanacak bir monitörle içeri girmesi için hastaya bilgi verir. İçeride hasta var ise dış monitörden dışarıdaki hastalara bilgi verilebilir.

Ayrıca hekim isterse her hastası için bir adet proximity kart tanımlayarak hasta kabul girişlerini daha da kolaylaştırabilir ve bu sistem ASM'lere kurumsallık katar, Hasta Kabulünde yaşanan sorunları önler.

                Cihaz radyo frekans sistemi ile çalışmaktadır. Gereksiz kablo maliyetleri ve karışıklığı yoktur. Kablosuz olarak çalıştığı için montaj maliyeti de ortadan kalkmaktadır. Cİhazın kurulumu  bir wireless modem kurulumu kadar basit ve kolaydır.

                 Konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve ürün katalogu isteği için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

                     İlginize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

 

                                                                                                                         ERKAN UYGUR

        0 533 258 38 80

  www.acd.com.tr                                                                                              uygur.e@gmail.com    erkanu@acd.com.tr

Oyla!
(0 oy)

16.1.2016 04:14:53

Yanıt: AİLE HEKİMLİĞİ KİOSK SİSTEMİ

meteor053 (15)

 Astropay kart nedir? burda yazmakta


Kullanıcı:
Parola:
Yeni Üyelik Parola Hatırlat

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikasıradyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle