Abonelik Paylaş!
Görüntülenme: 2583
Oyla!
(0 oy)

4.12.2015 11:12:31

Paykasa kart satın al

meteor053 (15)

 

Paykasa kart hangi sitelerde geçerli ?

Sorusuna yanıt aramak ve istediğiniz alanlar hakkında fikir almak için sizlerin hizmetinde olan web sitemizden canlı destek sayfasını ziyaret ederek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Beklediğinizi elde etmek ve aradığınızı daha rahat bulmak için sizlere sunduğumuz seçenekler hakkında da bilgi alabileceğiniz sitemiz ile kolay alışverişin farklı yönlerinden yararlanacaksınız. Dilediğiniz zaman sitemizi ziyaret ederek diğer bilgiler ve firma çalışmalarımız hakkında bilgi alarak işlerinizin rahatlıkla rayına oturmasını sağlayabilirsiniz. Kendi zamanının en güzel ödeme seçeneklerini sunan ve kullanıcıları için ayrıcalık tanıyanpaykasa kart ile siz de beklentilerinizi daha hızlı şekilde gerçekleştireceksiniz.

http://www.paykasakartal.gen.tr

Oyla!
(0 oy)

5.3.2016 12:35:30

Yanıt: Paykasa kart satın al

maris (2)

Benim aldığım bir site vardı paykasa bir de astropay satıyordu ama unuttum şimdi he evet hatırladım

Bu mesaj, maris tarafından, 5.3.2016 12:36:22 itibariyle düzenlenmiştir.
Oyla!
(0 oy)

5.4.2016 23:46:44

Yanıt: Paykasa kart satın al

paykasa (14)

 paykasa bir cümleyle özetlenecek olursa ;  Ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa şu şekilde çalışmaktadır : İlk olarak

www.paykasatr.netinternet sitemiz üzerinden bizimle online iletişime geçerek, almak istediğiniz paykasa miktarını bize bildiriyorsunuz. Ödeme yaptıktan sonra size 16 haneli paykasa pin numaranızı gönderiyoruz. Bu pin numaranızı paykasa geçen sitelerde kredi kartı gibi kullanabiliyorsunuz. Paykasa'ın  Kullanımı çok kolay ve yaygındır.


Kullanıcı:
Parola:
Yeni Üyelik Parola Hatırlat

Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikasıradyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle