Trabzonda Solunum Kongresi

Değerli hekim arkadaşlarımız,
Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Göğüs Hastalıkları ve Çocuk Allerji Bilim Dalları ve Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği tarafından 15-18 Nisan 2009 tarihleri arasında KTÜ Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi’nde 4. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Kongresi düzenlenecektir.
Kongremiz, Tüberküloz, pnömoniler, astım ve kistik fibrozis gibi, içerdiği konular açısından günlük pratiğe yönelik önemli başlıklar içermektedir. Ayrıca, kongrenin ilk günü, yani 15 Nisan 2009’da Solunum Fonksiyon Testleri ve Akciğer Radyolojisi ile ilgili iki de kurs vardır.
Kongremize, ilimizde görev yapan Aile Hekimleri ve Pratisyen hekimlerin de katılımlarını dilemekteyiz. Katılımı mümkün oldukça üst seviyede tutmak amacıyla, pratisyen hekimlerden katılım ücreti talep edilmeden toplantılara girebilmeleri sağlanacaktır.
Katılımınızın bize güç vereceğini tekrar belirtir saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Ali Baki
Kongre Başkanı


Doç. Dr. Fazıl Orhan
Kongre Sekreteri
Yayınlanma: 7.4.2009 | Görüntülenme: 3803
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle