4. Acil Tıp Asistan Sempozyumu


Kongre Adı 4. Acil Tıp Asistan Sempozyumu
Branş Adli Tıp
Tarihi 19 - 21 Haziran 2009
Görüntülenme 123
Yeri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi / İzmir
Web sayfası www.atas4.edu.tc
İletişim T : +90 (505) 610 27 18
Davet Yazısı
Değerli Acil Tıp Ailesi,

Bu yıl 4.’sünü gerçekleştireceğimiz, öncelikli olarak acil tıp alanında uzmanlık eğitimi gören araştırma görevlilerine ulaşmayı ve onları bir araya getirecek bir platform oluşturmayı hedefleyen ve ülkemizde herhangi bir uzmanlık alanı için benzer örneği bulunmayan Acil Tıp Asistan Sempozyumumuzun (IV. ATAS), 19-21 haziran 2009 tarihinde İzmir’de yer alan eğitim kurumlarının organizasyonu ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleşeceğini duyurmaktan kıvanç duyuyoruz. Ülkemizde acil tıbbın 15. yılını geride bıraktığı bu yıl, sempozyumun ana temalarını “Türkiye’de Acil Tıbbın Gelişimi” ve “Acil Tıp Asistan Eğitiminin Standardizasyonu” oluşturmaktadır. Sempozyum içerisinde bu ana tema ile ilgili tartışmalar yanı sıra ilgi çekici, güncel ve ATA’larca sunumları yapılacak çeşitli bilimsel konular da yer alacaktır.
Sempozyum çatısı altında, ilk kez III. ATAS’da temellerini attığımız ve yönerge çalışmaları geçici kurul tarafından tamamlanan “Acil Tıp Asistan Birliği” (ATAB) başkanlık seçimlerinin de gerçekleştirileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.
Zengin bilimsel ve sosyal programı ile IV. ATAS’a ve ATAB Başkanlık seçimlerine katılım ve desteklerinizi bekliyor, Ege’nin kıyısında, tarihi binlerce yıla uzanan, kültür, deniz ve amazon şehri, güzel ve aydınlık Symirna’da; İzmir’de sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.
Saygılarımızla…

Sempozyum Başkanları

Yrd. Doç Dr. Rıdvan Atilla
ATA Dr. Eylem Karahallı

Yayınlanma: 4.6.2009 | Görüntülenme: 4478
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle