5. Ulusal Ana Çocuk Sağlığı Kongresi


Kongre Adı 5. Ulusal Ana Çocuk Sağlığı Kongresi
Branş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Tarihi 7 - 9 Ekim 2009
Görüntülenme 130
Yeri Tuğcan Otel / Gaziantep
Web sayfası anacocuk2009.org/
İletişim +90 (342) 360 60 60 /76440
Davet Yazısı
T.C. Sağlık Bakanlığı Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Genel Müdürlüğü, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anadilim Dalı ve Sosyal Pediatri Derneği’nin birlikte düzenleyeceği, 07-09 Ekim 2009 tarihlerinde Gaziantep’te yapılacak olan 5. Ulusal Ana Çocuk Sağlığı Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.
Bu kongrede temel amaç ülkemizdeki ana ve çocuk sağlığı alanında yapılan çalışmaları bir araya getirmek, bu alandaki deneyimleri paylaşmak ve sık rastlanan sorunları temel sağlık hizmetlerindeki uygulamalara yönelik olarak yeni bilgiler ışığında tartışmaktır.
5. Ulusal Ana Çocuk Sağlığı Kongresi’ne; Türkiye genelinden katılacak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları, Aile Hekimliği Uzmanları, Pratisyen Hekimler, Sağlık Bakanlığı personelleri, hemşire ve hizmet üreten bütün sağlık personeli ile yaklaşık 500 kişinin katılması beklenmektedir.
Kongremizin gerçekleşebilmesi için katılımınızı ve desteklerinizi bekliyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Dr. Nilgün ÇÖL ARAZ
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları AD.

Yayınlanma: 4.6.2009 | Görüntülenme: 4446
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle