3. Aile Hekimliği Güz Okulu

Kongre Adı 3. Aile Hekimliği Güz Okulu
Branş Aile Hekimliği
Tarihi 30 Eylül - 4 Ekim 2009
Görüntülenme 218
Yeri -WOW Topkapı Palace Otel / Antalya Kundu
Web sayfası www.acbid.org/acbid2009
İletişim +90 (216) 441 39 00 /1100
Davet Yazısı
Sayın Meslektaşlarımız,

Ülkemizde, Aile Hekimliği’nin son yıllarda hızlı bir gelişim süreci içerisine girmiş olması nedeniyle Birinci Basamak Sağlık Hizmetlerine yönelik bilimsel toplantılara olan ihtiyaç artmıştır. Bu noktadan hareketle 1. Aile Hekimliği Güz Okulu’nu Kıbrıs’ta, 2. Aile Hekimliği Güz Okulu’nu yaklaşık 875 kişilik bir katılımla Antalya’da düzenledik. Katılım sayısının ve özelliklede toplantılara katılım oranının yüksek olmasından aldığımız motivasyonla 3. Aile Hekimliği Güz Okulu için çalışmaya başladık.

Güz Okulu’nda, katılımcıların klinikte karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük pratik yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmeleri hedeflenmektedir. Bu çerçevede, 3. Aile Hekimliği Güz Okulu katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimleri doğrultusunda 1. Basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan panel, konferans, vaka tartışmaları ve uzmanına danış toplantılarını içerecektir.

Sizleri 30 Eylül - 4 Ekim 2009 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan 3. Aile Hekimliği Güz Okulu’na davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Düzenleme Kurulu adına;


Prof. Dr. Füsun Ersoy
Başkan

Doç. Dr. Mehmet Sargın
Sekreter

Yayınlanma: 4.6.2009 | Görüntülenme: 6859
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle