Sağlık Yöneticileri Zirvesi 30 - 31 Ocak 2010

Sağlık Yönetiminde Gelecek ana temasının işleneceği
Sağlık Yöneticileri Zirvesi için geri sayım başladı.

Sağlık Yöneticileri Zirvesi, Marmara Çalışanlar Federasyonu ev sahipliğinde, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü destekleriyle, 30 - 31 Ocak 2010 tarihlerinde , İstanbul Grand Cevahir Otel’de gerçekleşecek.

Türkiye’de İlk!
Zirve kapsamında yine bir ilk gerçekleştiriliyor. Sağlık Bilişimcileri Açılım Platformu (SABİYAP) ve sağlık sektörüne hizmet veren özel kuruluşların katkılarıyla Türkiye’de ilk defa
“Dijital Hastane Platformu ” kuruluyor. Ülkemiz sağlık sektörü için model oluşturacak olan “Dijital Hastane Platformu ” zirve ile paralel olarak 30-31 Ocak 2010 tarihlerinde 2 gün süreyle ziyaret edilebilecektir. Türkiye çapında katılım gerçekleşecek olan “Dijital Hastane Konsept” alanını 3000 kişinin ziyaret etmesi beklenmektedir.

Sağlığın Zirvesi, “Sağlık Yöneticileri Zirvesinde” Biraraya Geliyor
Sektöre yeni bir bakış açısı getiren Sağlık Yöneticileri Zirvesi bu yıl Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile yapılacaktır. Zirveye Sağlık Bakanımız Sayın Recep AKDAĞ*, Çalışma Bakanımız Sayın Ömer DİNÇER*, Sağlık Bakanlığı yöneticileri, İl Sağlık Yöneticileri, Şube yöneticileri, Grup Yöneticileri, Kamu ve Özel Hastaneler Başhekimleri ve Yardımcıları, Hastane Müdürleri ve Yardımcıları, Başhemşireler ve Yardımcıları, Basın – Halkla İlişkiler, Bilgi Sistemleri, İnsan Kaynakları, Satın Alma, Kalite Departmanları Yöneticileri, Yönetim Kurulu Başkanları, CEO’lar, Direktörler, Genel Müdürler, Akademisyenler katılacaklardır.

Uluslar arası
Konusunda uzman bir çok uzman konuk, ülkemizde ki meslektaşlarıyla bilgi alış-verişinde bulunacak, tecrübelerini paylaşacaklar. Ükemizin jepoltik önemi sebebiyle bir çok ülkeden sağlık bakanlığı düzeyinde katılım olacaktır.

Sağlık Sektörüne Dair Her Şey
Toplamda 2000 kişi kapasiteli 3 salonda birden, gün boyu sürecek panellerde, Sağlıkta insan kaynağı politikalarının geleceğinden, Hasta odaklı sağlık politikalarının geleceğine - Medya ve sağlık iletişiminden, Sağlık yönetimi geleceğinde kanıta dayalı sistemlerin rolüne - Hastane yönetiminde geleceğin çalışmalarına, Sağlık Yönetiminin Geleceğini ilglendirne pek çok konu masaya yatırılacak, tartışılacak, çözüm önerileri ortaya konulacak.

Mesleki Oturumlar
Sektöre sinerji kazandıracak Mesleki Oturumlar tarafında Sağlık Bilişimi, Sağlıkta Eğitim, Sağlıkta Kalite, Sağlık Bileşenleri gibi pek çok önemli konu hakkında uzmanlar katılımcılara sunumlarını yapacak, fiki/bilgi alışverişinde bulunacaklardır.

İLETİŞİM: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa İş Merkezi B Blok No:1436 Okmeydanı / İstanbul Tele & Faks: (212) 320 62 02

Yayınlanma: 11.1.2010 | Görüntülenme: 3304
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle