II.Ulusal Birinci Basamak Hekimliği Kongresi 18 - 21 Mart 2010

II.Ulusal Birinci Basamak Hekimliği Kongresi 18 - 21 Mart 2010 tarihleri arasında Antalya Rixos Sungate Hotel’de düzenlenecektir.

Uluslararası kanıtlar, Birinci Basamak temelinde örgütlenmiş sağlık sistemlerinin hem maliyet hem de klinik olarak daha etkin sağlık bakımı sağladığını göstermektedir.

Bireylerin sağlık sistemine ilk temas noktasında bulunan biz Birinci Basamak Hekimleri hastalıkları tedavi etmenin yanı sıra güncel tıbbı kullanarak bir takım tarama testleri ve korunma tedbirleriyle bireylerin sağlığını koruma ve geliştirme noktasında da çok önemli bir görevi üstlenmiş durumdayız.

Bu nedenle Birinci Basamak Hekimlerinin sürekli mesleki gelişimini sağlayan programların oluşturulması zorunludur. Bu programlar çerçevesinde kongremiz de biz Birinci Basamak Hekimlerinin gelişim sürecinde önemli rol oynamaktadır.

Bizler Birinci Basamakta aktif olarak çalışan ve aynı sorunlarla mücadele eden, aynı perspektiften bakabilen ve aynı gereksinimleri hisseden hekimleriz. Dolayısıyla Birinci Basamak Hekiminin eğitim gereksinimini, bilgiyi ve beceriyi hangi kaynaktan nasıl almak istediğini bizlerden daha iyi kimse bilemez.

Kongremizin bilimsel programı daha çok pratiğe yönelik ve bütünüyle Birinci Basamak Hekimleri için hazırlanmıştır.

Bilimsel programımız dahilinde klinik uygulamalarımız sırasında bizlere katkısı olacak 12 beceri kursu düzenlenecektir.

Kongre bilimsel kurulumuzda Birinci Basamak Hekimleriyle deneyim paylaşımı konusunda tecrübeli ve Birinci Basamak Hekimlerinin bakış açısından bakabilen çok değerli hocalarımız yer almıştır.

Bu seneki yeniliklerimizden bir taneside kongremizde bildirilerinizi sunma imkanı bulabileceksiniz. Bildiri gönderimi için son gün
15 Ocak 2010 olup bu tarihe kadar bildirilerinizi kongre web sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz. Bildirilerinizin bilimsel programda ve bildiri özet kitabında yer alabilmesi için kongre kaydının yaptırılması gerekmektedir.

Kanıta dayalı tıbbı etkin kullanabilen, güncellenmiş bilgilerle hareket etmeyi ilke edinmiş ve Birinci Basamağa gönül vermiş tüm meslektaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

Saygılarımızla,

Dr.Aynur TOKSUN
Kongre Başkanı


İLETİŞİM: Nisbetiye Caddesi Durak Ap. No:24
D:12, 34340, 1.Levent / İSTANBUL
Tel: 0 212 282 92 32
Faks: 0 212 268 18 41
E-Posta: birincibasamak@globalturizm.com.tr
Web: www.globalturizm.com.tr

Yayınlanma: 11.1.2010 | Görüntülenme: 5051
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle