3. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi 22 - 27 Haziran 2010

Sayın Meslektaşımız;

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalı olarak ikincisini 25-28 Haziran 2008 tarihleri arasında Isparta’da düzenlediğimiz ‘2. Ulusal İyon Kanalları ve Oksidatif Stres’ (Uluslararası Katılımlı) kongremize 205 değerli bilim insanı katılmıştır. Kongremizde sözlü sunumların özetleri ‘Cell Biochemistry and Function’ dergisinde basılmıştır. Kongre sonrasında katılımcılar tarafından kongre düzenleme kuruluna gönderilen birçok teşekkür, tebrik ve memnuniyet mesajları bizi, kongremizi tekrar düzenleme konusunda hem fikir kıldı.

Kongre düzenleme kurulu olarak çıtamızı yükseltip kongremizi uluslararası platforma taşımak amacı ile 2010 yılı Haziran ayı içerisinde ‘3. Uluslararası Hücre Zarları ve Oksidatif Stres Kongresi: Kalsiyum Sinyali ve TRP Kanalları’ (2nd İnternational Congress on Cell Membranes and Oxidative Stres: Focus on Calcium Signaling and TRP Channels) adı ile düzenleme kararı aldık.

Kongremizin en önemli hedeflerinden biriside genç bilim insanlarını teşvik etmek ve yabancı bilim insanları ile kaynaşmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla kongremize yurt dışından, kendi dalında uzmanlaşmış birçok bilim insanı davet edilmiş ve çoğundan olumlu cevap alınmıştır.

Kongremizde bilimsel çeşitliliği artırmak amacı ile kongre sonrası farklı alanlarda kurslar da düzenlenmesi hedeflenmiştir.

2010 Haziran ayında siz değerli meslektaşlarımızı Isparta’da görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla;

Kongre Düzenleme Kurulu

İLETİŞİM: www.cmostr.org/

TEL:90 (246) 211 33 36

Yayınlanma: 11.1.2010 | Görüntülenme: 4002
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle