5. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi

7 Ekim-10 Ekim 2010 - İSTANBUL / TÜRKİYE
5. ULUSAL CERRAHİ ONKOLOJİ KONGRESİ
Davet / Açılış Konuşması / Önsöz


Değerli meslekdaşlarım, katılımcılar ve firma yetkilileri,

Bildiğiniz gibi, 4. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi’ni kıymetli katkılarınızla 23-27 Mayıs 2007 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirmiş ve uluslararası boyutta katılımın da olduğu bu kongreden çok olumlu geridönüşler almıştık.

Çağımızda moleküler onkoloji sürecine giren araştırmalarla izlenen kanser, hızla ilerleyen bilim ve teknoloji nedeniyle, kısa zaman denilebilecek bir süre içerisinde kendini yenileyebilen cerrahlarla yoluna devam edebilecektir. Bunun yanısıra, sektörün diğer paydaşları olan öğrenciler, araştırma görevlileri, medikal alanda hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlar da, bu yenilik ve gelişmeleri kendi donanımlarına ekleyebilmelidir.

Bu amaçla, Cerrahi Onkoloji alanındaki tüm konuların detaylı altbaşlıklarıyla irdeleneceği 5. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongremizi; VIP Turizm Kongre Yönetimi organizasyonuyla, isteklere cevap vermek, bilimsel ve sosyal açıdan başarılı ve keyifli geçmesini sağlayacak biçimde, gelecek yılın Avrupa Kültür Başkenti ve tüm dünyanın gözbebeği olan İstanbul’da, Grand Cevahir Otel’de 07-10 Ekim 2010 tarihlerinde düzenlemeye karar verdik. Bu önemli kongreye katılımlarınız konusunda geç kalmamak ve hazırlıklarınızı yapabilmek amacıyla kongre tarihimizi ajandanıza şimdiden not etmenizi ve planlamalarınızı bu doğrultuda yapmanızı önemle rica ederim.

Kongre içeriği, konuşmacılar, sosyal program ve diğer tüm detaylar en kısa sürede ayrıca bilgilerinize sunulacaktır.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, başarılı ve verimli bir kongre olmasını diliyorum.

Yönetim Kurulu Adına

Prof Dr Hikmet Akgül

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Onkoloji Bilim Dalı Başkanı

Yayınlanma: 23.7.2010 | Görüntülenme: 3332
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle