2. Aile Hekimliğinde Yaşlı Sağlığı Sempozyumu

15 Ekim-16 Ekim 2010 - İZMİR / TÜRKİYE
2. AİLE HEKİMLİĞİNDE YAŞLI SAĞLIĞI SEMPOZYUMU,

Davet / Açılış Konuşması / Önsöz

TAHUD Aile Hekimliğinde Yaşlı Sağlığı Sempozyumu'nun birincisi bilindiği üzere birçok kurum, dernek ve anabilim dallarının katkılarıyla 26-27 Haziran 2009 tarihlerinde İzmir SGK Narlıdere Dinlenme ve Bakımevi'nde yapıldı.

Aile hekimliği temelinde yaşlı sağlığının korunması, yaşlı hasta izlemi ve yaşlı bakımının geliştirilmesine yönelik düzenlenen ilk sempozyumda katılımcıların yaşlı sağlığına yoğun ilgisi bizlere sempozyumun ikincisinin düzenlenmesinde yol gösterici oldu. Aktif katılımların olduğu oturumların yanı sıra aile hekimlerinin deneyimlerini içeren sunumlar da sorunlara farkındalık yaratma ve uygulamaları geliştirmeyi sağladı.

Geçen yıl eğitim ve bilinç düzeyi oldukça yüksek dinlenme ve bakımevi sakinlerinin de toplantıya katılımları renkli ve samimi bir ortamın yanı sıra yaşlılara yönelik bir eğitim programının oluşturulması gereğini de doğurdu. Bu yıl yaşlılar ve bakım verenler için düzenlenen eğitim programı ile aile hekimlerine yönelik yaşlının evde bakımı kursunu da kapsayan bir programla sizlerle buluşmak arzusundayız.

15-16 Ekim 2010 tarihlerinde II. Aile Hekimliğinde Yaşlı Sağlığı Sempozyumu'na katılmak üzere sizleri tekrar İzmir'e bekliyoruz.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Yayınlanma: 23.7.2010 | Görüntülenme: 4373
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle