TMFTP Derneği VIII. Ulusal Kongresi

 Değerli Meslektaşlarımız, Dostlar,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 15 yılı aşkın süredir, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizi davet etmekten onur duyduğumuz 11 - 14 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze’de düzenlenecek VIII. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerimizi ve perinatoloji gönül verenlerini değil, tüm doğum hekimlerini ve çalışanlarını aramızda görmek en büyük dileğimizdir.

Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur. Bu toplantıda perinatoloji ve temel obstetriğin önemli pek çok konusu, konvansiyonel uygulamalar ve son gelişmelerin metodolojisi ile ortaya konulacak ve tartışılacaktır. Kongremiz ve öncesinde planlanan Temel Obstetrik Ultrasonografi, Santral Sinir Sistemi Ultrasonografisi ve Fetal Kalp Değerlendirmesi ağırlıklı kurslar ile birlikte, bilimsel düzeyin ve katılımının çok yüksek olacağına inanıyoruz. Konularında deneyimli yurtiçi ve yurtdışı konuşmacılar ile oturumlar dışında da doğrudan iletişim kurulabilecek içten bir eğitim ortamı hazırlıyoruz. Sizi ağırlamak bize onur verecek.

2012 sonbaharında İstanbul’da buluşmak ümidi ile çalışmalarınızda başarılar, mutlu günler dileriz.

TMFTP Derneği Yönetim Kurulu adına
Doç. Dr. Nuri DANIŞMAN 

Web: tmftpkongre2012.org

 

Yayınlanma: 23.2.2012 | Görüntülenme: 3000
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Yorum Yaz
  Yorumlar:
  hemsirehayriye 5.12.2014 23:52:01
  2014 Hemşirelik mezunuyum kayseri ilinde ASE olarak calismak istiyorum .
  İlgilenen aile hekimlerinin ulasmasini bekliyorum.
  Not : Taşrada da calisirim.
  İletişim : 05536053678
  Tesekkurler
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle