Kızına Rapor Vermeyen Doktora Yumruk Attı
Kızına Rapor Vermeyen Doktora Yumruk Attı

Kent merkezindeki Fatih Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde çalışan 25 yaşındaki pratisyen hekim Duygu Doğdu ile ilköğretim öğrencisi kız çocuğuyla birlikte hastaneye gelen baba G.U. arasında rapor nedeniyle tartışma yaşandı.

Kızına hasta olmamasına rağmen rapor verilmesini isteyen G.U., kendisine olumsuz yanıt veren doktorun yüzüne yumruk attı.

O sırada acil serviste bulunan hasta yakınlarının araya girmesiyle yatıştırılan G.U., hastanede görevli polis tarafından gözaltına alındı.

Dr. Doğdu "Çocukta herhangi bir rahatsızlık olmadığını öğrenince rapor veremeyeceğimi söyledim. Başka hastalara yöneldiğim sırada arkamdan gelerek yüzüme yumruk attı'' diye konuştu.

Henüz 7 aylık doktor olduğunu belirten Dr. Duygu Doğdu, "Özellikle son dönemlerde bu tür olaylar çok sıklaştı. Bu tür saldırılara karşı gerekli önlemler alınmadığı sürece yapabileceğimiz fazla bir şey yok'' dedi.

mynet

Yayınlanma: 22.5.2012 | Görüntülenme: 2630
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle