Eskişehir'de Aile Hekimliği Yerleştirmesi
Eskişehir'de Aile Hekimliği Yerleştirmesi

Eskişehir'de iki adet aile hekimliği birimine yerlaştirme yapılacak.İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda 02.11.2007 tarihinde saat 14.00'de yapılacak olan yerleştirme işlemi esas olmak üzere tercihte bulunmak isteyen Aile Hekimleri, Aile Hekimliği başvuru formunu doldurularak 01.11.2007 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar İl Sağlık Müdürlüğü'ne müracaat etmeleri gerekmekte.

194 Nolu bölge için Yerleştirme işlemine öncelikle Eskişehir'de sözleşmeli aile hekimi olarak görev yapanlar ile aile hekimi olma hakkını kazanmakla beraber idari görevlerinden ayrılmaları uygun görülmeyen il sağlık müdürü, müdür yardımcıları veya şube müdürleri, Eskişehir'de aile hekimi iken askerlik dönüşü veya doğum sonrası bir defalık tercih hakkını kullanmayan aile hekimleri başvurabilecekler.

Yerleştirme işlemi sırasında herhangi bir Aile Hekimi pozisyon tercihinde bulunduğunda, bu Aile Hekiminin görev yaptığı bölge de diğer Aile Hekimlerinin tercihine sunulacak.

            191 Nolu bölge için bu yerleştirme işlemine kadrosu veya pozisyonu Eskişehir'de olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan aile hekimi uzmanı, tabipler ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan tabip/diğer uzman tabipler başvurabilecekler. 

ESKİŞEHİRDE BOŞALAN AİLE HEKİMLİĞİ BÖLGESİ VEBOŞ BÖLGE

Sıra No

Aile Hekimi No

ASM

TAHMİNİ NÜFUS

Gezici Hizmet

Gezici Nüfus

1

194 Nolu Aile Hekimi

Sarıcakaya ASM

(Boşalan bölge)

2257

Beyköy

Düzköy

Beyyayla köyü

Güney köyü

1133

2

191 Nolu Aile Hekimi

Gürleyik A.S.B.

(Boş bölge)

2405

Dinek Bl.

568

Yayınlanma: 28.10.2007 | Görüntülenme: 5920
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle