VAN'da Aile Hekimliği 1. Aşama Uyum Eğitimlerinin İkincisi tamamlandı!
VAN'da Aile Hekimliği 1. Aşama Uyum Eğitimlerinin İkincisi tamamlandı!

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü-Aile Hekimliği Daire Başkanlığı koordinasyonu ile İlimizde başlatılan Aile Hekimliği 1. Aşama Uyum Eğitimlerinin ikincisi tamamlandı.

Van İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada:

İlimizde verilen eğitimlerle tamamlanan  2. grup uyum eğitimleri Eğitim Dinlenme Tesislerinde yapılan sertifika töreniyle sona erdi. Bu eğitimlere ilimiz ve Iğdır ilinden 5 pratisyen, toplam 39 hekimin katılımıyla gerçekleştirildi.Eğitim sonunda katılımcı olan doktorlara Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan sertifikaları Sağlık İl Müdürü Dr. Ahmet ÖZER ve ilgili Müdür Yardımcıları ile birlikte Eğitimciler ve Eğitim Koordinatörü tarafından verildi.İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet ÖZER “Sağlıkta dönüşümün en büyük bileşenlerinden olan Aile Hekimliğinin İlimizde önümüzdeki günlerde başlayacak olması bizleri gururlandırmaktadır.Aile Hekimliği Uygulamalarına yönelik başlatılan bu eğitimlerle ilimizin 2008 yılı sonunda Aile Hekimliğine başlaması planlanmaktadır dedi.
Yayınlanma: 3.5.2008 | Görüntülenme: 5937
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle