DÜZCE'DE AİLE HEKİMLİĞİNE TERCİH ALIMI YAPILACAK
DÜZCE'DE AİLE HEKİMLİĞİNE TERCİH ALIMI YAPILACAK

üzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Düzce Merkez Kalıcı Konutlar ve Gölyaka ilçesinde bulunan aile hekimliği birimlerine tercih alımı yapılacak.

Düzce Merkez Kalıcı Konutlar 6 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ile Gölyaka Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimliği Birimleri Aile Hekimliği pozisyonlarına, tercih alımı ve yerleştirme işlemi yapılacak. Tercih alımı ve yerleştirme işlemi, 24 Mart 2007 tarih ve 26472 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan "Aile Hekimliği Pilot İl Uygulamasında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" hükümlerine göre gerçekleştirilecek. Tercih alımı 12 Haziran 2008 Perşembe günü saat 16.00'da İl Sağlık Müdürlüğü eğitim salonunda yapılacak.

İl Sağlık Müdürü Bahattin İlter, başvuruların 27 Mayıs tarihi itibariyle başladığını ve 06 Haziran tarihine kadar devam edeceğini belirterek, başvuruların İl Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği Şubesi'nde olacak şekilde başvuru formu doldurularak yapılacağını söyledi. İlter ayrıca, "Başvuru formu doldurmayanların müracaatları kabul edilmeyecek. Tercih alımına ilimiz kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler de başvuruda bulunabilir. Tercihte bulunacak hekimlerin tercih alımının yapılacağı tarih ve saatte bizzat salonda bulunmaları gerekmektedir. Aile Hekimi olarak yerleşen hekimlerin yeni görev yerlerine başlama tarihleri 15 Haziran 2008 olacaktır. İlimiz diğer kamu kurumlarından müracaatta bulunacak hekimlerin 06 Haziran 2008 tarihine kadar kurumlarından muvafakatnamelerini almaları gerekmektedir. Hizmet puanına itirazı olan hekimlerin tercih alımına kadar hizmet puanları güncellenmediği takdirde tercih sıralamasında mevcut hizmet puanları kullanılacaktır. Tercih alım ilanı Müdürlüğümüz Internet sayfasından ilan edildiği tarih itibarıyla tebliğ yerine geçerlidir" dedi.

Yayınlanma: 7.6.2008 | Görüntülenme: 5428
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle