Afyon 5.turu tamamladı
Afyon 5.turu tamamladı
İl Sağlık Müdürlüğü Aile Hekimliği İl Koordinatörlüğü tarafından organizasyonu yapılan, Aile Hekimliği 1.Aşama Uyum Eğitimlerinin 5. Tur’ u Garden Kale Otel’de gerçekleştirilen kapanış töreniyle sona erdi.

Afyon'da  çeşitli yerlerde görev yapan 28 doktor ile Bilecik "ten eğitimlere katılan 11 doktordan oluşan toplam 39 kişinin bulunduğu 5. grubun eğitimleri başarıyla tamamlandı.

Kapanış töreninde konuşan İl Sağlık Müdür Yardımcısı ve Aile Hekimliği Afyonkarahisar Sorumlusu Dr. Ayşe Ekşioğlu ” Bu güne kadar tamamlanan 4 grubun eğitim masraflarını İl Sağlık Müdürlüğü karşılarken bu son grubun eğitim masrafları Dünya Bankası tarafından karşılanmıştır. Aile Hekimliğiyle ilgili mevzuat konusunda zaman zaman eksikliklerimiz olabiliyor ancak zamanla bu eksiklikleri gidereceğiz” dedi. Dr Ayşe Ekşioğlu, eğitim veren hekimlere katkılarından dolayı teşekkür ederken eğitimlerini başarıyla tamamlayan hekimleri de ayrıca kutladı.


Aile Hekimliği 1.Aşama Uyum Eğitimlerinin İl Eğitim sorumlusu adına konuşan Dr. Mustafa Koray Arslan ise yaptığı konuşmasında verimli bir eğitim dönemi geçirdiklerini söyledi.
 
Yayınlanma: 21.7.2008 | Güncellenme: 14.4.2010 | Görüntülenme: 6177
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle