45. Ulusal Psikiyatri Kongresi
Kongre Adı
45. Ulusal Psikiyatri Kongresi
Branş
Psikiyatri
Tarihi
20 - 24 Ekim 2009
Yeri
Sheraton Hotel / Ankara
Web sayfası
Davet Yazısı
Davet / Açılış Konuşması / Önsöz


Değerli Meslektaşlarımız,

Psikiyatri hızla değişen dünyada yerini alırken geçmişten geleceğe bazı gelenekleri taşımakta, bazı özelliklerini de tamamen geride bırakarak yenilenmektedir. Sizleri, tüm tıp dalları içinde en yenisi, en az bilineni ve belki de gelişmeye en açık dalı olan psikiyatrinin, geçmişinden bugüne ve geleceğine olan öyküsünün gözden geçirildiği bu yolculukta yerinizi almaya davet ediyoruz.

Türkiye psikiyatri topluluğunu 45. kez bir araya getirecek olan kongremizi 2009 yılında, 13 yıl aradan sonra, yeniden başkentimizde yapıyoruz. Ana teması "Geçmişten Geleceğe, Teşhisten Tedaviye Psikiyatri" olan toplantımızda sınıflandırma, görüntüleme, genetik gibi alanlardan, psikofarmakoterapi, psikanaliz ve psikoterapiye dek tedavi ile ilgili güncel konuları tartışmayı planlıyoruz.

Hedefimiz tüm meslektaşımızın tereddütsüz yer almak isteyecekleri bilimsel düzeyi yüksek ve meslektaşlarımızın yanı sıra ruh sağlığı alanındaki diğer çalışanların ve hatta konuya ilgi duyan tıp fakültesi öğrencilerinin de herhangi bir destek arama gereksinimi duymaksızın katılabilecekleri ekonomik açıdan en uygun koşullarda bir kongre organize etmektir.

Bu ilk duyurumuz ile sizleri 20 - 24 Ekim 2009'da Ankara'da buluşmaya çağırıyor ve katkılarınızı bekliyoruz.

Şeref Özer

TPD Genel Başkanı

E. Timuçin Oral

TPD BTDK Başkanı
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 3989
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle