3. Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Toplantısı
Kongre Adı
3. Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Toplantısı
Branş
Genel Cerrahi
Tarihi
5 - 8 Mart 2009
Yeri
Almira Otel / Bursa
Web sayfası
Davet Yazısı
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı olarak “Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar” toplantısının üçüncüsü 05 - 08 Mart 2009 tarihlerinde Bursa’da gerçekleştirilecektir.

Geçtiğimiz yıllarda yapılan toplantılara katılımın giderek artması ve belirtilen memnuniyetler, bizleri kongrenin üçüncüsünü yapmaya ve gelenekselleştirmeye teşvik etmiştir.

Gelişen bilgi birikimi ve değişen teknoloji koşullarını bu yıl da hep birlikte tartışmayı, değerlendirmeyi amaçlıyoruz. Üniversitemiz ve ülkemizin farklı bölgelerinde görev yapan, konusunda uzman hekimlerimizin bilgi ve deneyimleri, katılımcıların tartışmaları ile kongremiz büyük anlam kazanacaktır.

Poster sunumları ile zenginleştirilen toplantılar bu yıl da paralel oturumlar ile gerçekleştirilecek olup zaman aralığımızın yettiği ölçüde tüm konular tartışılacaktır.

Mart ayının güzellikleri içinde ağırlayacağımız değerli meslektaşlarımız ile tekrar görüşmek dileğiyle…

Saygılarımla
Prof.Dr. Nusret KORUN
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 3981
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle