5 . Türk Göğüs Cerrahisi Kongresi
Kongre Adı
5 . Türk Göğüs Cerrahisi Kongresi
Branş
Ğöğüs Kalp Damar Cerrahisi
Tarihi
14 - 17 Mayıs 2009
Yeri
Pine Bay Resort Hotel / Aydın
Web sayfası
İletişim
0 312 310 3333
Davet Yazısı
Davet / Açılış Konuşması / Önsöz


Değerli Meslektaşlarımız,

5. Türk Göğüs Cerrahisi Kongre hazırlıkları yoğun bir şekilde ilerlemektedir. Düzenleme kurulunca, özverili çalışmalarla hazırlanan kongre bilimsel ve sosyal programının ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Kongremizde, göğüs cerrahisini doğrudan ya da ilişkili olarak ilgilendiren konularda, multidisipliner bir yaklaşımla, akciğer sağlığı ile ilgili uzman hekimlerin görüşlerine ulaşılacaktır. Bu konularda uzman yabancı konuşmacının katılımı da kesinleşmiştir. IV. Kongre sonrasında yapılan anketlerle sizin istekleriniz ön plana çıkarılmış ve gündem ona göre belirlenmiştir. Bundan sonrada gelecek önerileri dikkatte olacağımızı bilmenizi isterim.

Bu yıl sözlü sunulara daha çok önem verilecek ve tartışmacı hocalarımızın katkıları ile sunular zenginleşecektir. Her kongremizde olduğu gibi, bu kongremizde de seçilecek sözlü ve poster bildirilere ödül verilecektir. Bu kongrede E-poster uygulaması yapılacak değerli bildiriler kongre boyunca katılımcılara sunulacaktır.

Kongremiz sırasında Yeterlilik Genel Kurulu Toplantısı ve Yeterlilik Sınavı yapılacaktır.

Zengin bilimsel ve sosyal içerikle unutamayacağız bir kongre hazırlığı içindeyiz. Sizleri, 14-17Mayıs 2008 tarihlerinde, Kuşadası Pine Bay Otel de görmeyi umar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın.

Saygılarımızla,

Türk Göğüs Cerrahisi Derneği ve Kongre Başkanı

Dr. Şevket KAVUKÇU
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 4162
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle