8. Türk-Alman Jinekoloji Kongresi
Kongre Adı
8. Türk-Alman Jinekoloji Kongresi
Branş
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Tarihi
29 Nisan - 3 Mayıs 2009
Yeri
Sungate Port Royal Otel Antalya / Kemer
Web sayfası
İletişim
+90 (212) 258 60 20
Davet Yazısı
Değerli Meslektaşımız,

Türk Alman Jinekoloji Derneği çatısı altında, 1995 yılında birincisini düzenlediğimiz Türk - Alman Jinekoloji Derneği Kongresi her yıl artan katılımcı sayısı ve genişleyen bilimsel kalitesi ile kendi alanında ülkemizin önemli bir bilimsel aktivitesi haline gelmiştir.

Birçok ilke imza atan kongremiz iki yılda bir düzenli olarak yapılmaktadır. Kongrelerimize kadın hastalıkları ve doğum camiasının giderek artan ilgisi en büyük gurur kaynağımızdır. En son yedincisini Antalya’da yaptığımız kongremize hekimlerimizin yoğun ilgisi 2300 katılımcı ile kendisini göstermiştir. Dört ayrı salonda paralel oturumların yapıldığı kongremize 16 ülkeden 550 bildiri gönderilmiştir. Kongrenin son oturumlarında bile salonların dolu olması, bilimsel programın kalitesinin en büyük kanıtı olmuştur. Sekizinci kongremizi TAJEV (Türk - Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı) bünyesinde 29 Nisan - 3 Mayıs 2009 tarihleri arasında Antalya Kemer’de Sungate Port Royal Resort’de yapacağız. Zengin bir bilimsel içerik şimdiden hazırlanmış ve kendi alanında son sözü söyleme etkinliğine sahip birçok uluslararası bilim adamı davet edilmiştir. Ayrıca yuvarlak masa toplantıları, uzmana danışma seminerleri ve uydu sempozyumları planlanmıştır. Kongre öncesi kurslar ve handson trainingler ile bilimsel içerik desteklenecektir. Genç araştırmacıların ilgisini arttırıcı ve bilimsel faaliyetleri teşvik edici ödüllerimiz 2009 kongresinde de verilecektir.

2009 ilkbaharında VIII. Türk - Alman Jinekoloji Kongresinde, Antalya’da buluşabilmeyi ümit eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Cihat Ünlü
Prof. Dr. Klaus Vetter
Kongre Başkanları

Doç. Dr. Cem Demirel
Kongre Sekreteri
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 4673
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle