21. Ulusal Ortapedik ve Travmatoloji Kongresi
Kongre Adı
21. Ulusal Ortapedik ve Travmatoloji Kongresi
Branş
Ortepedi ve Travmatoloji
Tarihi
3 - 8 Kasım 2009
Yeri
Sheraton Çeşme / İzmir
Web sayfası
İletişim
+ 90 216 330 90 20
Davet Yazısı
Davet / Açılış Konuşması / Önsöz


Sayın Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi 'Ulusal Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi' düzenleme görevi TOTBİD yönetim kurulunun yetkisindedir ve TOTBİD başkanı aynı zamanda ,ulusal kongrenin de 'Genel Koordinatörü' dür. Kongre başkanını seçmek, kongrenin yapılacağı yerin ve kongre tarihinin belirlenmesi ve kongreyi düzenleyecek şirketin seçimi de TOTBİD yönetim kurulu tararından yapılmaktadır. Kongre başkanı ve düzenleme kurulunun görevi ise TOTBİD başkanının koordinatörlüğünde bilimsel programı yapmak ve uygulamaktır.

Bir önceki yönetim kurulu 21. Ulusal kongremizin başkanını seçmiş, kongre yeri olarak Çeşme Sheraton Oteli, organizasyonu yapacak şirket olarak TOPKON , kongre tarihi olarakta 3 - 8 Kasım 2009 tarihleri uygun bulunmuştur.

22 Haziran 2008 de yapılan seçimli TOTBİD genel kurulundan sonra TOTBİD başkanı seçilen Dr.Ünal Kuzgun 21. Ulusal Ortopedi ve Travmatoloji Kongresinin 'Genel Koordinatör'ü ve daha önceki yönetim tarafından seçilen Dr. Nafiz Bilsel ise 'Kongre Başkan'ı olarak görev yapacaklardır. Kongre sekreterliğine Dr.Önder Aydıngöz düzenleme kurulu üyeliklerine ise Dr.Feza Korkusuz, Dr.Sait Ada, Dr.Hayrettin Kesmezacar ve Dr. Aykın Şimşek seçilmişlerdir.

Düzenleme kurulu, kongre genel koordinatör Dr. Ünal Kuzgun'un da katılımı ile yaptığı toplantıda 'Bilimsel Çalışma Grubu' nda yer alacak arkadaşları seçmiş ve bilimsel çalışma grubundaki arkadaşların da katıldığı ilk toplantı 17 Temmuz 2008 tarihinde yapılmıştır.

Toplantıda, bilimsel programın oluşturulmasında, tüm meslektaşlarımızın katılımının sağlanması ve düşüncelerini bizlerle paylaşmalarının, kongrenin bilimsel düzeyini yükselteceği konusunda birleşilmiştir.
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 3979
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle