3.Üroonkoloji kış sempozyumu
Kongre Adı
3.Üroonkoloji kış sempozyumu
Branş
Üroloji
Tarihi
4 - 8 Şubat 2009
Yeri
Girne acopulco
Kongre Konuları
onkoloji
kıbrıs girne
Web sayfası
Davet Yazısı
Doğallıktan uzaklaşmak, insan ömrünün uzaması, çevresel faktörler gibi nedenlerle ortaya çıkan kanser insidansındaki artış ve kanser tanı yöntemlerinin hızla gelişmesine paralel olarak, birçok branşta olduğu gibi ürolojide de her geçen gün daha fazla kanser olgusu saptamaktayız. Öte yandan teknolojik, cerrahi ve tıbbi gelişmeler sonucu kanser tedavisinde büyük adımlar atılmakta ve yeni tedavi teknikleri günlük pratiğimize hızlı bir şekilde girmektedir. Üroloji genelinde düşünüldüğünde, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, kanserler en hızlı ve büyük çaplı gelişmelerin yaşandığı alan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu büyük değişim hızına ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmeleri izlemek her zaman güncel kalmakla mümkündür. Bu hedefi gerçekleştirmek amacıyla iki yılda bir düzenlenen Üroonkoloji Kış Sempozyumu’nun üçüncüsü, 4-8 Şubat 2009 tarihleri arasında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne’de düzenlenecektir. Ülkemizden, komşu ülkelerden, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nden seçkin konuşmacıların da katılacağı bu yılki toplantımızla ile birlikte, gelenekselleşen Üroonkoloji Kış Sempozyumları artık uluslararası bir boyuta da taşınmaktadır.

Bu sempozyumun da öncekiler gibi bilimsel yönden çok üst düzeyde olacağına inanıyoruz. Ayrıca bu sımsıcak toplantıda meslektaşlarımızla kaynaşmak ve yeni gelişmeleri izlemenin yanında, dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de sizleri büyüleyeceğine inanıyoruz.

Ailelerinizle birlikte sizleri bu sempozyumda görmekten büyük onur ve mutluluk duyarız.

SaygılarımızlaProf. Dr. M. Derya BALBAY

Sempozyum Eş Başkanı


Doç. Dr. Çetin DİNÇEL

Sempozyum Eş Başkanı
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 3601
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle