16. Türk Pedodonti Derneği Kongresi
Kongre Adı
16. Türk Pedodonti Derneği Kongresi
Branş
Diş Hekimliği
Tarihi
21 - 24 Mayıs 2009
Yeri
Altın Yunus Çeşme Otel
Web sayfası
İletişim
+90 (232) 388 64 31 /256
Davet Yazısı
SEVGİLİ PEDODONTİSTLER

Her geçen gün büyüyen ve gelişen pedodonti ailesini ikinci kez güzel İzmir’in çok güzel tatil beldesi olan Çesme’de ağırlama hazırlıklarının heyecanı içerisinde olduğumuzu sizlere duyurmaktan Türk Pedodonti Derneği İzmir Şubesinin Başkanı olarak büyük bir mutluluk duymaktayım.


Anımsanacağı gibi İzmir’deki ilk toplantımız 16 yıl önce yine aynı yerde ama daha az sayıda aile bireylerimizin bir araya gelmesi ile yapılmıştı. Şu anda ise neredeyse iki katını aşan sayıya ulaşmış bir toplulukla bir araya geleceğimizi tahmin etmekteyiz. Şubemizin ilk etkinliği olacak olan 16. Türk Pedodonti Derneği Kongresi ümit ederimki çok başarılı ve unutulmaz güzel anılarla dolu olarak gerçekleşir.

Ülkemiz dişhekimliği camiasının çok değerli ve seçkin gurubunu teşkil eden pedodonti ailesinin tüm üyelerini kongremizde ağırlamanın bizleri olağan üstü mutlu edeceğini sizlere şubemiz adına bildirirken hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.


Prof.Dr.Cemal ERONAT
Türk Pedodonti Derneği
İzmir Şubesi Başkanı
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 4108
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle