6. Uluslararası Katılımlı Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi
Kongre Adı
6. Uluslararası Katılımlı Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi
Branş
Genel
Tarihi
30 Mart - 3 Nisan 2009
Yeri
 
Web sayfası
İletişim
+90 (212) 414 20 00 /31603
Davet Yazısı
Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği’nin düzenleyeceği uluslararası katılımlı VI. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve II. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresinin 1-3 Nisan 2009 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olduğunu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Çocuk hastalarda sağ kalımı ve sekelsiz iyileşmeyi hedefleyen hekimleri yakından ilgilendiren “Çocuk Acil Tıbbı” ve “Çocuk Yoğun Bakım” konularındaki tüm yeniliklerin tartışılacağı kongremizde konusunda geniş bilgi ve tecrübeye sahip öğretim üyelerimiz ve isim yapmış yabancı konuşmacılarımız tecrübelerini bizlerle paylaşacaklar.

Konularımızı özellikle günlük çalışmalarımızda sık karşılaştığımız konulardan seçmeye, Çocuk Sağlığı’na gönül vermiş her düzeydeki ve farklı bilim dallarındaki meslektaşlarımızın gereksinimlerini giderecek şekilde düzenlemeye özen gösterdik. Kongre öncesindeki kurslarımız ise acil servis ve yoğun bakım ünitelerinde ihtiyaç duyduğunuz temel bilgileri içerecek.

Lalelerin açtığı güzel bir İstanbul baharında sizleri ağırlamak, bilimsel zenginliklerin yanı sıra dünya kültür başşehrine yakışır, tarih ve kültür zenginlikleri ile kongremizi zenginleştirmek istiyoruz.

Kongrelerin ancak katılımcıların katkı ve katılımlarıyla değerleneceğinin bilinci ile sizleri davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Metin Karaböcüoğlu
Kongre Başkanı
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 5015
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle