25. Ulusal KlinikNörofizyoloji EEG-EMG Kongresi
Kongre Adı
25. Ulusal KlinikNörofizyoloji EEG-EMG Kongresi
Branş
Nöroloji
Tarihi
15 - 19 Nisan 2009
Yeri
ervansaray Lara Hotel / Antalya
İletişim
0 232 390 3852
Davet Yazısı
Davet / Açılış Konuşması / Önsöz


Değerli meslektaşlarım;

Derneğimizin kuruluşundan bu yana genel kurullarımızca görevlendirilen şubelerimiz veya kliniklerce düzenlenmiş olan ulusal kongremiz 2009 yılından itibaren dernek merkezi tarafından düzenlenecektir.

Klinik nörofizyoloji gerek ilgilendiği hastalık grupları ve bunların tedavilerindeki gelişmeler, gerekse kullandığı EEG- EMG, uyarılmış potansiyeler gibi elektrodiagnostik yöntemlerin yaygınlaşması nedeni ile her geçen gün daha çok ilgi gören bir alan olmaya devam etmektedir. Bunun farkında olarak, kongremizde elektrodiagnostik yöntemler ile ilgili temel ve ileri bilgilerin ayrıntılı bir şekilde aktarılmasını, klinik nörofizyolojinin ilgi alanına giren hastalıklar ile ilgili gelişmeleri kapsamlı bir şekilde incelemeyi, gelişen bilgi birikimi ve değişen teknoloji koşullarını bu hep birlikte tartışmayı, değerlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bu amaçlarla, kurslar, panel ve konferanslar, tedavi geceleri, poster ve sözel sunumlar ile zenginleşen bir bilimsel program hazırlamaya çalıştık.

Kongrenin bilimsel yönü yanında sizlerle tekrar karşılaşmak için fırsat yaratacak olmasının mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

25. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG- EMG kongresinde buluşmak dileğiyle

Prof. Dr. Zafer Çolakoğlu

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Başkanı
Yayınlanma: 13.1.2009 | Görüntülenme: 4544
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle