Trabzon'un Sürmene İlçesinde Aile Hekimliği Uygulaması İlk Olarak Aziz Azizoğlu Sağlık Merkezi'nde Başladı.

Trabzon'un Sürmene ilçesinde Aile Hekimliği uygulaması ilk olarak Aziz Azizoğlu Sağlık Merkezi'nde başladı.
İlçe halkının sağlık hizmetlerinden daha iyi faydalanabilmesi için yapılan çalışmaları yerinde kontrol eden Sürmene Kaymakamı Mustafa Özarslan, aile hekimliği uygulamasından memnun olduğunu belirtti.
Sağlık Merkezi'nde hekim odalarını gezip tek tek incelemelerde bulunan Kaymakam Özarslan, doktorlardan uygulamayla ilgili geniş bilgi aldı.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaymakam Özarslan, "Önceki sağlık uygulamalarında günlük hasta sayısı fazla olduğundan kalite düşüyordu, şimdi doktorlarımız zamanı daha rantabl (verimli) kullanacak ve bu sistem sayesinde hem doktorlarımız hem de hastalarımızın karşılıklı memnuniyeti söz konusu olacaktır. Dolayısı ile 2 taraflı kazanım olacaktır, mümkün olduğunca doktor değişmeyecek, ancak istenildiğinde ise hasta tarafından doktor değiştirilebilecektir. Bütün vatandaşlarımız ve sağlık çalışanlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun." dedi. (CİHAN)
 

Yayınlanma: 21.1.2009 | Görüntülenme: 5064
  Yorum Abonelik
  Oyla!
  Yorum Yaz
  Yorumlar:
  samidemirturk 28.2.2009 21:10:34
  SÜRMENEME VE SÜRMENELİLERE ÖNCELİKLE KUCAK DOLUSU SELAMLAR.ÇOK GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ SÜRMENEDE.
  GELELİM ELEŞTİRİME..1. BASAMAĞI POLİKLİNİK VE HASTA MEMNUNİYETİ(NEYE GÖRE MEMNUNİYET TARTIŞMALI!)OLARAK DEĞERLENDİRİRSEK OLUMLU .
  Etiket Ekle
  Etiket:

  Kullanıcı:
  Parola:
  Yeni Üyelik Parola Hatırlat

  Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası  radyo dinle aşı takvimi podcast tips blog video blog kongre online dinle peaceful videos music videos blog klip şarkı sözü lyrics videos ilahi ezgi dinle